Vehicle information signs, stickers

Spausdiname lidukus su Jūsų norimu logotipu, užrašu, piešiniu, nuotrauka.
Lipdukus pagaminsime Jūsų norimais kiekias su barkodais ir supakuosime Jums patogiu būdu po vieną vienetą.
Sudariusiems su mumis sutartis Jūsu norimus lipdukus visada turėsime pas save sandėlyje ir pagal Jūsų pageidavimus pristatysime.
 
 
 
 
    transpoto priemoniu lipdukai su logoVisi lipdukai atitinka KET (Kelių eismo taisyklės) reikalavimus.
 
 
 
 
Lipdukas "LT".
Lipdukas KET  LT STATOIL Lietuvos Respublikoje įregistruotos ir į kitas valstybes išvykstančios motorinės transporto priemonės galas ir jos priekabos galas turi būti paženklinti Lietuvos Respublikos skiriamuoju ženklu, jeigu šio ženklo nėra valstybiniame numeryje.
Tai baltas elipsės formos ženklas su juodomis raidėmis „LT“ viduryje. Ženklo horizontalioji ašis turi būti ne trumpesnė kaip 175 mm, vertikalioji – ne trumpesnė kaip 115 mm, raidės – ne mažiau kaip 80 mm aukščio ir ne mažiau kaip 10 mm storio.
 
Lipdukas "M" - Mokomasis transportas.
Lipdukas Mokomasis transportas su logotipu autoaibe Motorinių transporto priemonių (jų junginių), kuriomis mokoma vairuoti, priekis ir galas turi būti pažymėti baltu lygiakraščio trikampio formos skiriamuoju ženklu su raudonu apvadu ir juoda raide „M“ viduryje. Trikampio kraštinės ilgis – 200–300 mm, apvado plotis – 1/10 kraštinės ilgio.
 
 
 
 
 
 
 
Lipdukas "Klevo lapas".
Lipdukas Klevo lapas su logo Statoil elite Vairuotojams, neturintiems 2 metų vairavimo stažo, privaloma ant automobilio priekinės ir galinės dalių turėti kvadratinį žalią klevo lapo formos skiriamąjį ženklą. Kvadrato kraštinės ilgis – nuo 150 mm iki 200 mm.
Punkto redakcija nuo 2012-01-01: Vairuotojams, neturintiems 2 metų vairavimo stažo, privaloma automobilio galinės dalies kairėje pusėje turėti baltą kvadrato formos skiriamąjį ženklą su žaliu apvadu ir žaliu klevo lapu viduryje. Kvadrato kraštinės ilgis – nuo 100 mm iki 150 mm, apvado plotis – 1/10 kraštinės ilgio.
 
 Lipdukas "Neįgalusis"  - Neįgalaus vairuojamo arba juos vežančio automobilio skiriamasis ženklas.
Lipdukas Neigalusis su logotipu elite Transporto priemonės, kurią vairuoja teisę naudoti skiriamąjį ženklą „Neįgalusis" turintys neįgalieji arba juos vežantys asmenys, priekis ir galas turi būti pažymėti kvadratiniais mėlynais skiriamaisiais ženklais „Neįgalusis" su baltu apvadu ir baltu kelio ženklo „Neįgalieji" simboliu. Kvadrato kraštinės ilgis - 100 mm, apvado plotis - 10 mm. Teisę naudoti skiriamąjį ženklą „Neįgalusis" turintys asmenys turi turėti tai patvirtinantį dokumentą.
 
 
Lipdukas "Dyglys" - transporto priemonė su dygliuotomis padangomis.
Lipdukas dyglys su logotipu ratams Motorinės transporto priemonės su dygliuotomis padangomis gale turi būti priklijuotas skiriamasis ženklas - baltas lygiakraštis trikampis su raudonu apvadu ir padangos dyglio simboliu viduryje. Trikampio kraštinės ilgis - 200-300 mm, apvado plotis - 1/10 kraštinės ilgio.
 
 
 
 
 
 
 
Lipdukas "Užsisek saugos diržą".
Lipdukas uzsisek saugos dirza su logotipu ecolines Autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, priešais kiekvieną sėdynę arba ant autobuso sėdynės arba šalia jos matomoje vietoje gali būti pavaizduotas informacinis ženklas ,,Užsisek saugos diržą“. Ženklas yra juodos ir baltos spalvos, jo apskritimo skersmuo – 60 mm, o balto apvado plotis – 3 mm.